Сорт картоплі: Гала

Фото  картофеля сорт ГалаОбщий вид
Фото  картофеля сорт ГалаОбщий вид
Фото  семенного картофеля Гала НорикаБуклет
Фото семенного  картофеля сорт ГалаМякоть
Фото картофеля сорт Гала в сеткеВ сетке
Популярний високоврожайний сорт
Ціна (за 1кг):
Немає на складі

Що таке репродукція картоплі?

Як отримати великий урожай картоплі?

Опис

Характеристика сорту

Середньоранній сорт картоплі Гала. Вегетаційний період складає 70-80 днів. Бульби картоплі Гала жовтуваті з глянцевим блиском, круглої форми, однорідні за формою, м'якоть жовтого кольору. Квітки білого кольору. Урожай товарних бульб на 40-й день після сходів становив 170 ц/га В кінці вегетації загальна врожайність картоплі сорту Гала до 700 ц/га.

Опис та характеристика - сорт картоплі Гала

Форма: кругла Глибина вічок: дрібна
Розмір: середній Шкірка: гладко сітчаста
Кількість в гнізді: висока Колір м'якоті: жовтий до темно жовтого
Колір шкірки: жовтий Врожайність картоплі: дуже висока
Кількість в кущі: 14-16 шт. Середня вага бульби: 70-140 р.
Вихід товарних бульб: 90-95% Лежкість дуже хороша

ТОП ПРОДАЖІВ 2013 року. Бульби картоплі сорту Гала стійкі до механічних пошкоджень і парші, самий популярний для миття та фасування.

Опис розвитку

У кожного сорту картоплі є свої особливості. Сорт «Гала» не доставляє великих проблем при вирощуванні, тому що стійкість до хвороб дуже висока. При своєчасному виконанні агротехнічних операцій картопляр буде приємно здивований високим урожаєм «Гали». Потенціал сорту до 70 т/га з товарністю до 90%.

Період дозрівання 70-80 днів. Відмінна риса бульб - жовтувато-глянцевий блиск і однорідна правильна форма (ще кажуть вирівняна, як яйце) з м'якоттю жовтого кольору. Середня кількість бульб під кущем 9-16 штук, при середній масі 120 грам.

Вирівняність бульб дозволяє «Галу» використовувати для машинного чищення з найменшими втратами. Завдяки своєму привабливому вигляді картопля ідеально підходить для миття та фасування.

Варто  зазначити, що сорт «Гала» стійкий до пошкоджень при механічній збиранні і сортуванні, а це запорука успішного зберігання на тривалий термін без великих втрат.

Також хочеться відзначити відмінні смакові якості сорту, 8 балів за 10 бальною шкалою тому він користується популярністю серед споживачів. Відповідно ціна на такий товар завжди вище. Не дарма цей сорт займає лідируючі позиції на ринку картоплі в Росії і країнах східної Європи.

Беручи до увага всі достоїнства, а також відгуки від партнерів і споживачів, ФГ «Аделаїда» називає лідером продажів за підсумками року - сорт картоплі «Гала».

особливості росту і розвитку картоплі сорту Гала можна відзначити дружні сходи., швидке змикання бадилля в рядах. Розростання бадилля умеренное.Сорт картоплі Гала є кращим сортом для другої посадки насінням минулого року. Користується популярністю серед споживачів, тому ціна вища на 20%. Найпопулярніший для миття і фасування,самий популярний в Росії,многоклубневый, бульби вирівняні в розмірі 45-55мм.

Стійкість до хвороб

Опис стійкості до хвороб картоплі Гала

Нематод: Ro1, Ro4 Ризоктониозу: висока
Раку: D1 Фітофторозу бульб: висока
Чорної ніжці: висока Фітофторозу гички: середня
Залізистої плямистості: висока Вірусу У: дуже висока
Парші: середня до високої Вірусу скручування листя: середня

Кулінарні якості

Сорт картоплі Гала універсальний для всіх видів приготування картоплі.

Кулінарні якості - сорт картоплі Гала

Разваристость: хороша
Смакові якості: 9 з 10
Вміст крохмалю: 13%

Сорт Гала краще всього підходить для варіння.

Відгуки

Вівторок, 28 травня 2019
Взял первый раз 20 кг 2 репродукция.Выбросил 2 больных картофелины.Всходы очень ровные.
Сергей
Середа, 24 квітня 2019
to Олена
Посылка передана в Новую Почту 23/04/2019. Номер ТТН отправлен в SMS на указанный в заказе телефонный номер +38067*****68
ФГ "Аделаїда"
Понеділок, 22 квітня 2019
Это просто ужас, а не обслуживание меня переполняют эмоции.

Мой муж заказ 20 кг картошки 17.04.2019 она была уже упакована на Вашем складе, сегодня 22.04.2019 и Вы ее не отправляете. Мой муж 22.04.2019 позвонил в Житомир, не называя номера заказа (№ 207327) ему сообщили, что сегодня он будет отправлен, и так не отправили. Как так можно работать? Если для Вас это копейки, то для нас, жителей поселков -это большие деньги. Обидно за свое доверие.
Олена
Інші огляди