• Всі групи стиглості

  Ми пропонуємо Вам картоплю будь-якої групи стиглості, відповідно до вашої кліматичний зони

 • Доставка від 20 кг

  ФГ "Аделаїда" здійснює доставку насіннєвої картоплі автоперевізником по Україні

 • Контроль якості

  Пряма співпраця з європейськими селекціонерами які постачають насіння супер елітного класу

 • Північ і Південь України

  Реалізація насіння на складах у двох регіонах Південний, Північно-Західний

 • Експорт картоплі

  Будучи ексклюзивними представниками компанії Норіка, експортуємо насіннєву картоплю в будь-яку країну

Пропонуємо вашій увазі сорт картоплі Арізона

 

molodoj kartofel 2018

Пропонуємо вашій увазі сорт картоплі Арізона. Цей ранній столовий сорт голландської селекції показав настільки вражаючий результат у нас в господарстві, що ми вирішили додатково розповісти про нього.

Оригінатором сорта є один зі світових лідерів у виробництві високоякісного насіннєвого матеріалу голландська компанія «Agrico».

Сорт ранній. Вегетаційний період становить 70-80 днів. В Житомирській області ми збирали Арізону 20 липня. Це на 14 днів пізніше, ніж збирали визнаний стандарт ультраранніх сортів — Рів'єру. Урожайність склала близько 50 тонн з гектара (500 кг із сотки). На кущ приходилось 10-12 великих бульб масою 110-150 грам кожна.

У період вегетації картопля показала себе стійко до фітофторозу бадилля і бульб. Але головна особливість — жаро- і посухостійкість, швидкий набір ваги. Посаджені бульби проростають при низьких температурах ґрунту.

Потенційна врожайність в північно-західних і центральних областях становить до 60 тонн з гектара.

Бульби гладкі, овальні, вирівняні, з привабливим зовнішнім виглядом, поверхневими вічками. Арізону можна вирощувати як для комерційного використання, так і для домашнього. Однак варто враховувати, що картопля ця короткострокового зберігання.

З огляду на здатність до вегетації в стресових погодних умовах, ми особливо радимо сорт Арізона для посадки мешканцям південних, східних і центральних регіонів України.