Про фермерське господарство 'Аделаїда'

Техніка ФГ Аделаїда

Насіннєва картопля європейської селекції

ФГ "Аделаїда" імпортує з Європи супер - елітну насіннєву картоплю, що в свою чергу підтверджує довіру іноземних компаній у питаннях технологічності вирощування якісного (без вірусного) насіння, для потреб ринку.

Наш спеціальний, насіннєвий підрозділ спеціалізується на репродукуванні насіннєвої картоплі, імпортованої з Європи і дозволяє нам пропонувати покупцеві насіннєву картоплю класу еліта, а також першої та другої репродукції.ФГ Аделаїда ексклюзивний представник компанії Norex

Ми щороку оновлюємо насіннєву картоплю від передових Європейський селекціонерів (Agrico і HZPS) та ФГ "Аделаїда" є ексклюзивним представником компанії Норіка в Україні.

Основна мета компанії ФГ "Аделаїда"

Основною метою діяльності ФГ "Аделаїда", є забезпечення населення України та країн ближнього зарубіжжя якісною насіннєвою картоплею. У нас є всі свідоцтва та сертифікати, видані Міністерством аграрної політики України на право виробництва та реалізації насіннєвої картоплі.

Передові методи вирощування

Передові методи вирощування семменного картопліМи використовуємо тільки передові методи вирощування насіннєвої картоплі, проводимо комбіновану систему захисту рослин, спрямовану на неможливість зараження переносниками вірусів, хворобами картоплі і ґрунтовими шкідниками.

Цьому сприяють кращі і найбільш зручні кліматичні умови для вирощування насіннєвої картоплі. Природні захисні смуги, ліси, велика кількість літніх опадів, особливості місцевого ґрунту (у Новоград-Волинському районі піщані ґрунти) всі ці природні фактори впливають на вирощування якісної насіннєвого картоплі.

Контроль якості насіння картоплі

Контроль якості в ФГ АделаїдаНалагоджено тісну співпрацю з насіннєвими і карантинними службами України, вся насіннєва картопля проходить перевірку в лабораторії якості і безпеки продукції АПК України (на вірусні захворювання). Є напрацьовані контакти з закордонними лабораторіями, які перевіряють якість насіння , а також міжнародними організаціями з сертифікації продукції.

Історія створення ФГ "Аделаїда"

Фермерське господарство «Аделаїда» створено 25 серпня 1992р. на території Чулаковского сільської ради (Україна, Херсонська область, Голопристанський район, село Чулаківка). 

Сучасні методи зрошення на ФГ АделаїдаСпочатку в обробці фермерського господарства перебувало 48 гектарів орних і богарних земель. У 1998 році 32 людини передали фермерському господарству свої земельні паї, загальною площею орних земель 128 га.

Надалі щорічно за рахунок оренди земельних паїв господарство збільшувало землю в обробці.

Основна спеціалізація  - вирощування картоплі

На сьогоднішній день ФГ "Аделаїда" обробляє 3000 га землі, яка знаходиться на  територій двох сільських рад у Голопристанському районі Херсонської області та 5500 га землі, які знаходяться та території  п'яти сільських рад у Новоград-Волинському районі Житомирської області.

Основна спеціалізація ФГ Аделаїда - вирощування картоплі

Господарство спеціалізується на вирощуванні картоплі, озимої пшениці, жита, озимого ріпаку, соняшнику, гірчиці, сої та кукурудзи.

ФГ «Аделаїда» займається вирощуванням чіпсовий сортів картоплі. Ми співпрацюємо з такими виробника чіпсів як «Крафт Фудз Україна», ТОВ «Юниснек Продакшн», ДП «ЮМаК», ДП «Голден Фудс».

Структурні підрозділи ФГ "Аделаїда"

На березі річки Конка знаходиться елеватор господарства, який займається прийманням, доробкою, зберіганням і завантаженням на автотранспорт і баржі зернових і олійних культур, як власного виробництва, так і продукції, що надається, загальним об'ємом на 10 тис тонн.

ФГ "Аделаїда"У 2006 р., для забезпечення господарства якісним насіннєвим матеріалом та для розвитку насінництва картоплі в Україні, як напрями господарської діяльності, створюється Житомирський філіал фермерського господарства "Аделаїда".

У господарства є свої складські приміщення для зберігання зерна, тракторні бригади, химсклад з аеродромом, упорядковані автогаражи, картоплесховища на 12,5 тис. т, електронні вагові, цехи для передпродажної підготовки картоплі.

ФГ "Аделаїда" - надійний партнер і лідер галузі

У 2008 році Житомирьска філія ФГ "Аделаїда" отримала паспорт на виробництво та реалізацію насіння і садивного матеріалу зернових, ріпаку та картоплі (4021 від 23.05.2008 р) З цього часу філія вважається насіннєвим елітним господарством.

16 травня 2013 в рамках церемонії нагородження "Аграрна Еліта України" серед 100 найкращих аграрних компаній ФГ «Аделаїда» здобуло перемогу у номінації «Нарощування експорту».

ФГ Аделаїда співпрацює з провідними європейськими селекціонерами, які постачають насіння супер-елітного та елітного класів, це такі компанії як Norex Norika(Німеччина), AGRICO (Голландія), HZPC (Голландія).