Продаж картоплі круглий рік

Гарантія продажів картоплі цілий рік - сучасне картоплесховище

Якісне картоплесховище сьогодні невід'ємний атрибут сучасного виробника картоплі. ; Продукцію необхідно продавати практично цілий рік і ФГ Аделаїда має таку можливість.

 Вид контейнерів в яких відбувається продаж картоплі все починається з новим урожаєм, рання картопля надходить в картоплесховище для охолодження до нормальної температури і відправляється до споживача. Потім йде основний урожай, який вимагає якісної закладки, так як картоплю необхідно зберігати до весни. З осені закладка відбувається зі змінним температурним режимом, починаючи від 15 ° С коли картопля знаходиться на лікувальному періоді, і опускається на 0,5 ° С в день до оптимальної.

Картоплесховище обладнано сучасними технологічними системами з датчиками температури, активної системою охолодження від кращих зарубіжних виробників. Не дивлячись на примхи погоди, продаж картоплі у ФГ " Аделаїда " відбувається в будь-який час року. Система зберігання і логістики дозволяє забезпечити свого клієнта необхідної партією картоплі в найкоротші терміни. У Новоград- Волинському районі об'єм зберігання картоплі становить 8 тис. тон, у Голопристанському р-ні - 4 тис. тон.

Правильне зберігання насіннєвої картоплі - гарантія майбутніх врожаїв

Так само господарство здійснює постійні продажу насіннєвої картоплі. Він зберігається в контейнерах, кожен з яких пронумерований, штріхкодірован і занесений в комп'ютерну базу. Асортимент сортів ФГ " Аделаїда " дозволяє задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. Спеціалісти господарства підберуть необхідний сорт вже під задані умови вирощування з урахуванням цільового використання врожаю.

 Ящик для продажу пророщеного насіннєвої картоплі Зберігати придбаний картопля у нас - вигідно

Так само можна зберігати вже набутий картоплю в сховище господарства. Товарний картопля зберігається при температурі +4 - 5 ° С, насіннєвий 2 -3 ° С. Картопля перед сортуванням прогрівається до 10 ° С для уникнення механічних пошкоджень. Коли настане пора посадки, насіннєвий матеріал найкращої якості відправитися до клієнта на першу вимогу.

Зберігання картоплі до 15 квітня 2019р. становить 0,30 грн / кг на місяць, природний спад становить 1 % на місяць на весь період зберігання. З 1 квітня картопля починає інтенсивно пробуджуватися, втрачати вагу, вологу і зігріватися, природний спад складе 1,5 % на місяць. Максимальний період зберігання до 15 квітня 2019 р.

Для зручності придбання картоплі на сайті є інтернет магазин

ФГ " Аделаїда " здійснює продаж картоплі так само через інтернет, достатньо зайти в спеціальний розділ продажів і оформити замовлення.