Престиж

Prestij 150ml
[ПОШКОДЖЕНА ЕТИКЕТКА!] Поєднує в собі надзвичайно ефективний захист картоплі, овочів, саду від шкідників і хвороб з одночасним «антистресовим» ефектом стимуляції рослин.
Ціна за штуку
Немає на складі
Prestij 150mlPrestij 150ml
Prestij 20mlPrestij 20ml
Prestij 60mlPrestij 60ml
Prestij 150mlPrestij 150ml
Prestij 500mlPrestij 500ml

Детальніше

Короткий опис

Виробник: Bayer, Німеччина
Діюча речовина: 150 г / л, пенцикурон; 140 г / л імідаклоприд
Хімічна група: Хлорникотиноли, неонікотіноіди
Форма препарату: Текучий концентрат суспензії для обробки насіння
Клас токсичності: Класифікація ВООЗ: II
Упаковка: 20 мл, 60 мл, 150 мл, 500 мл
 • Поєднання надзвичайно ефективний захист картоплі, овочів, саду від шкідників та хвороб одночасно з «антистресовим» ефектом стимуляції рослин - це допомагає рослинам подолати численні стреси, що виникають при зростанні під впливом спеки, посухи, різких перепадів температури вночі та інших факторів.
 • Комбінований захист від шкідників і хвороб з ефектом стимуляції росту та розвитку рослин, наслідком чого є підвищення урожайності та частки товарних бульб.
 • Досить тривалий термін захисту (як мінімум, до кінця цвітіння картоплі).
 • Тривалий захист - всього одна обробка.
 • Престиж не потребує додержання строків виходу в поле для проведення робіт та строків очікування до збору врожаю.
 • Безпечність для корисних комах та навколишнього середовища.
 • Покращення зберігання врожаю.
 • Має високу селективність по відношенню до оброблюваних об'єктів.
 • Швидка початкова активність з моменту обробки проти шкідників ефект спостерігається вже через кілька годин після обробки.

Дія складових речовин

Пенцикурон - фунгіцидну діюча речовина, що проник до кутикулі рослини, ингибуючы проростання міцелію. Пенцикурон впливає на функцію розвитку ядра і клітини значно скорочує утримання транспортних форм глюкоз і, уповільнює біосинтез стеринів і вільних жирних кислот у середині гриба, але не впливає на дихання і ядерні функції

Імідаклоприд - інсектицидні діючу речовину, що блокує передачу нервового імпульсу на рівні рецептора постсинаптической мембрани у комах, що призводить до паралічу і загибелі шкідників. Має новий механізм дії, до якого відсутня стійкість у комах-фітофагів. Після обробки бульб картоплі інсектицид здатний пересуватися в рослині тільки знизу вгору, що робить неможливим потрапляння препарату в кореневу систему і молоді бульби. При дослідженні бульб картоплі на 53 день після обробки залишків Престижу в них не виявлено (звіт Інституту екогігієни і токсикології ім. Л. В. Ведмедя). Саме тому Престиж можна використовувати навіть для захисту ранньої картоплі.

Токсичність: Среднетоксичен (ЛД> 4000 мг / кг).
Максимальна кількість обробок: 1
Час очікування: 60 днів.

Застосування препарату

Застосування препарату:

Культура:Спектр дії:Норма витрати препарату, мл:Норма витрати робочої рідини, л/сотку:Фаза внесення:Норма витрати препарату, кг/га:
Картопля колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки, дзига, капустянка, капустяна міль, щитівки, ризоктоніоз картоплі, парша мокрі гнилі 10 мл / 100 мл води, 1л / 10л води На 10 кг бульб, на 1т бульб Обробка бульб перед висаджуванням 1

Рекомендоване дозування:

100 мл препарату розвести в 1 літрі води. Даної дози вистачає на обробку 100 кг насіння картоплі.

Приготування і застосування робочого розчину:

Приготування робочого розчину слід робити на спеціально обладнаному місці. При використанні Престижу в розбавленому вигляді рекомендується дотримуватися такої послідовності дій:

 • заповнити 1/2 баку для сумішей водою;
 • флакон з препаратом перед використанням збовтати;
 • додати необхідну кількість Престижу;
 • додати необхідну кількість води;
 • не зупиняти перемішування робочого розчину протягом всього часу обробки;
 • при заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку;
 • порожні флакон і тричі промити водою, в яку додати до робочого розчину.

Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед посадкою і ретельно їх перемішати. Протруєне посадковий матеріал слід висаджувати, по можливості, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розташовані вічка.

Застосування розбавленого водою препарату покращує рівномірність покриття бульб картоплі. Обробку проводити перед висаджуванням картоплі в грунт. Уникати тертя мокрих бульб один про одного і їх травмування, що за вологих прохолодних умов може призвести до зараження бактеріальною гниллю. Посадковий матеріал має бути не старше одного року (з урожаю минулого року). Для висадки картоплі бажано використовувати техніку, обладнану пристроєм для обраки бульб безпосередньо під час садіння.

Сумісність з іншими препаратами:

У разі застосування в бакових сумішах з іншими пестицидами, мікроелементами, регуляторами росту необхідно перевірити на хімічну сумісність.

Інші рекомендації щодо застосування:

Перед використанням препарат ретельно збовтати! Робочий розчин не бажано залишати на довгий період без збовтування.

 

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку!

Ліцензія серія АЕ №294956 від 20 січня 2015 року видана Міністерством аграрної політики та продовольства України

Відгуки